Mistique Falls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Real RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 You just talk in the front, fake story.

In jos 
AutorMesaj
Park Soo Yeon
Om
Park Soo Yeon


Mesaje : 13
Data de inscriere : 04/04/2012

You just talk in the front, fake story. Empty
MesajSubiect: You just talk in the front, fake story.   You just talk in the front, fake story. Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 9:24 am

Imi admiram chipul obosit in oglinda ,un zambet chinuit pe fata se putea observa .Am clipit si cu blandete mi-am indepartat elasticul din par ,sutivele cazand lin pe spate ,lovindu-se una cate una de spate .Mi-am aranjat bluza larga care cadea pe umar in jos .Nu eram prea surpinzator imbracata.Simtisem insa nevoie de-a ma elibera .Nimic nu parea schimbat ,totul era la fel .Numai eu nu putea sa deschid ochii si sa vad ceea ce se intampla .Tu inca ma urmaresti ,si astepti ca eu sa cad in jos ,pana ce ai sa ma prinzi .Si inca imi acoperi ochi ,soptindu-mi la ureche ca ceea ce fac nu este bine.Niciodata nu am inteles adevartul sesn al cuvantului intuneric .Insa acum incep sa prind ideea singurul intuneric de care sunt oameni speriati este bezna din sufletul lor.
-Tot aceeasi am ramas,insa daca am sa ma mai privesc mult timp in acesta oglinda poate am sa uit cine sunt ?.acest lucru parea atat de imposibil .Cum poate o persoana care se privste in oglinda sa uite care ii este adevarata infatisare.Numai daca nu esti invaluit in minciuni ,atunci nici tu si nici ceilalti nu vor mai sti care este adevarata ta masca.
Spoiler:
Sus In jos
 
You just talk in the front, fake story.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» The story begins right now .

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mistique Falls :: Conac :: Baia-
Mergi direct la: